Відчуття щастя

Відчуття щастя

Від чого залежить відчуття щастя?

Буває так, що той що нічого не має, почувається щасливішим, ніж той, що має всього в достатку.

Деякі люди незважаючи на невдачі вірять у краще, а інші – мають все, але опускаються від відчуття нещастя.

Від чого залежить наше відчуття щастя?

Наукові дослідження понад 70 років відкрили, що відчуття щастя взагалі не залежить від об’єктивних умов життя. На загалом людям здається, що гроші, слава, здоров’я дадуть відчуття здоров’я. Але отримуючи все це – людина далі нещаслива “багаті теж плачуть” 🙂

Сім’я та здоров’я є зовнішніми чинниками, які дещо покращують самопочуття, але чомусь не дають такої ейфорії щастя, як внутрішня місія.

7 правила щастя

 1. Не шукай щастя в матеріальному задоволенні. Зовнішні умови забирають людині свободу вибору, тому щастя втікає крізь пальці як вода.
 2. Прийми обмеження долі, не бажай надмірно. Якщо багато очікуєш, то починаєш сприймати світ, як такий що тобі щось винен. З’являється гнів і незадоволення собою, що призводить до уникання та відкладання завдань.
 3. Довірся духовно. Віра у існування вищої сили допомагає переносити щоденні труднощі та несправедливості долі. Віра в те, що нещастя тобі дані мають вище значення, то приймати їх буде легше і пристосовуватись до нових умов швидше!
 4. Думай про себе з добротою. Самоприйняття є основною умовою відчуття щастя, незалежно від твого минулого та теперішнього. Самоприйняття дозволяє тобі вкладати в себе нові знання, приймати подарунки долі, відстоювати свою думку, будувати більш реалістичні плани, йти до мети незважаючи на перешкоди.
 5. Керуйся фактами, а не думкою! Самооцінка значно зростає, коли описуєш своє життя згідно фактів. А коли керуєшся стереотипами, то життя дуже нещасне стає.
 6. Вивчай себе! Які в тебе переваги, які слабкості, як реагуєш на успіх, а як на несправедливість. Вивчай себе в реальному житті, щоб ставити реальні цілі для самовдосконалення. Керуючись виключно ідеалами – втрачаєш відчуття реальності та перестаєш розуміти хто ти і для чого живеш?
 7. Поважай себе та свої почуття! Знаючи свої слабкі та сильні сторони, не вимагаючи від себе ідеальної досконалості, приймаєш себе та захищаєш себе. А це і є повага до себе!

Тішся тим, що маєш! Це дивний феномен, який дає тобі відчуття щастя. Феномен, бо насправді бажаючи менше, ти отримуєш або досягаєш більше!

Як діє феномен щастя? Так як камінь кинений в воду. Спочатку робить великі хвилі, але потім все стихає і знов вода гладенька. Досягаючи богатства, успіху, ідеальної фігури – звикаєш, перестаєш цінувати, розумієш, що так має бути завжди. А це призводить до нещастя.

Простий рецепт на щастя

Коли б створити рецепт на щастя то він би звучав наступним чином:

 1. Тішся тим, що маєш
 2. Думай про себе позитивно!
 3. Маєш право жити так як хочеш, як і всі істоти в цьому світі.
 4. Чого тебе вчать життєві нещастя?
 5. Коли нічого не можеш зробити – змирись!
 6. Став короткі цілі та нагороджуй себе.
 7. Пам’ятай: люди не думають про тебе, вони рятують себе.

Коли Ти бачиш, що не можеш змиритись з несправедливістю долі, не залишайся на самоті з проблемами, напиши на скайп: Marcypanka1981

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *