Позитивне мислення

Позитивне мислення

Позитивне мислення: це внутрішня сила чи ілюзія сприйняття?

Позитивне мислення як магніт. Залежно від якості наших думок і слів, які вимовляються ми притягуємо до самих себе події і людей. З точки зору відкриттів квантової фізики, кожен день ми створюємо свою реальність з думками, емоціями, бажаннями, переконаннями, уявленнями та очікуваннями.
Ви робите це найчастіше неусвідомлено. Чим частіше ви повторюєте одні і ті ж переконання, тим більше відчуваєте їхні наслідки. Думки і слова, як магніти, які залучають точно таку ж частоту, яку вони посилають в світ. Думки подібного змісту, привертають до нас події і людей, які вібрують таким же чином. Якщо ми часто змінюємо нашу свідомість, ми можемо притягувати не обов’язково приємні сюрпризи.
Думки і слова вібрації, які впливають на світ навколо нас. Це ті наміри, які ми посилаємо. Так само закон тяжіння – універсальне право дії у всесвіті. До нього відносяться деякі квантові фізики і психологи. Вони підкреслюють велике значення думки, слова і емоції, які супроводжують ці слова.
Згідно з квантовою механікою, ми впливаємо на світ, і ми відповідальні за те, що відбувається з нами. Наша свідомість надає реальний вплив на реальність. Відповідно до закону тяжіння все, що сталося в нашому житті, і що відбувається зараз, є проявом наших думок, бажань, очікувань і переконань. Якщо наша психічна енергія володіє силою, щоб створити реальність, вона свідомо використовує ці знання, тому ми можемо притягувати до себе те, що ми хочемо.

Позитивне мислення: добро притягує добро, зло – зло. Кожен день ми думаємо, що ми використовуємо свої переконання і те, що ми хочемо. Але рідко ми в повній мірі обізнані про ці процеси. Якщо ми думаємо, що позитивно, ми залучаємо позитивний досвід і людей, які думають, як ми. Навіть коли ми зустрічаємо когось, хто думає, негативно, його песимізм не вплине на нас, якщо ми мислимо позитивно. Винятком є ​​ситуація, коли наш оптимізм і віра в силу думки ще не встановлені. Ми тоді помилково вважаємо, що всі люди злі і не можна нікому довіряти.
Ми формуємо життя наших думок і переконань. Часто ми не знаємо до кінця, що ми хочемо, але ми знаємо, чого ми хочемо уникнути. Говорячи ясно, чого ми не хочемо, небажані події приваблюються, тому що енергія слідує за нашою увагою. Таким чином, поливаємо бур’яни замість квітів.

Позитивне мислення: наші переконання формують світ
Задумайтесь на хвилину, як часто ви говорите подумки. Що ви думаєте? Яка якість ваших думок? Чи думки позитивні і кращують самопочуття, чи негативні і ви в поганому настрої? Якщо ви посилаєте критику, вона повертається до нас з тією ж частотою. Ми дивимося на світ через призму наших переконань. Якщо ви не задоволені тим, що відбувається з вами в житті, подумайте про те, які думки і слова, зазвичай посилаєте в світ. Більшість з них позитивні або негативні? Пам’ятайте: ми посилюємо їх, коли орієнтуємося на щось, тому енергія слідує за нашою увагою.

Як вийти з цього кола негативного мислення?
1.Не слухати і не дивитися погані новини перед сном. Подбай про спокійний сон.
2.Не пліткувати!
3.Якщо хтось починає говорити песимістично, не посилюй це повідомлення. Спробуйте сказати щось позитивне і обнадійливе.
4.Контролюй та відразу зупиняй себе, коли ви починаєте думати негативно критикувати себе і судити інших.
5.Зверни увагу на те, коли  починаєш уявити собі чорні сценарії.
6.Подивіться, які образи і символи переважають у вашому домі. Чи є у вас позитивний сигнал? Якщо немає, то змініть їх.
7.Подбай про те, щоб у твоєму домі було більше кольорів.
Ви вагітні? Забезпечте хороші емоції своїй дитині
Думки і емоції вагітної впливають на те як розвивається в її утробі нове життя. Коли мати в стресі, в її крові підвищується рівень адреналіну, і частина йде до дитини. Якщо стресові ситуації виникають часто, дитина може народитися плаксивою і нервовою в майбутньому. Показовими є думки і слова, сказані матер’ю до дитини, і її ідеї. Все це енергія вібрацій, яка впливає на те як розвивається дитина. Якщо ви чекаєте дитину, намагайтеся мислити позитивно і говорити позитивні слова.
Міні-тест: Що ви дійсно хочете?
КРОК 1. Візьміть аркуш паперу і запишіть те, що ви не хочете. Пишіть так, як це звучить в вашій голові, не замислюючись. Не зупиняйтеся, не аналізуйте, що ви пишете. Коли ви закінчите, вслухайтесь в те що ви написали. Прочитайте в голос те що написали. Як ви себе почуваєте після цієї частини вправи?
КРОК 2. Тепер перетворіть все що “я не хочу” у вигляді пропозицій, тобто у “я хочу”
приклади:
Якщо Ви писали:  “Я не хочу бути хворим” – “Я хочу бути здоровим».
Прочитайте нові пропозиції. Як ви себе почуваєте, коли ви читаєте їх?
КРОК 3. Якщо ви написали те, що ви хочете. Тепер спробуйте уявити собі, що трапиться, якщо ви цього захочете. І так:
Я хочу бути радісною.
Я маю роботу яка мене розвиває.
Я здорова.
Я маю фінансовий достаток.
Що ви відчуваєте, коли ви приймаєте ці твердження як справжні? Як ви себе почуваєте фізично і морально? Як ваше самопочуття в порівнянні з тим, що ви мали до цієї вправи? Напишіть ваші відповіді у коментарях до статті.

Також Ви можете безпосередньо звернутись на консультацію по скайпу Marcypanka1981

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *