Запис на консультацію

Зворотній зв’язок

Я завжди рада вирішити будь-які питання, яких ви потребуєте. Будь ласка, зв’яжіться зі мною, якщо ви хочете щось обговорити! Я обов’язково передзвоню вам найближчим часом та спробую вам допомогти.

Запишіться на консультацію

Яким би особливим питанням здоров’я ви не стикалися зараз, я буду більш ніж рада запропонувати Вам попередню зустріч чи он-лайн консультацію!


http://landing.trening.net.ua/
Квітень 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Щасливі пацієнти

Відгуки та коментарі моїх пацієнтів

Для мене цей психологічний тренінг був дуже корисним і важливим на певному етапі мого життя. Коли ти маєш певні проблеми з близькими, з оточуючими та, навіть, зі самим собою, то найкраще їх вирішувати з іншою людиною. Тому що зі сторони краще видно, що потрібно змінювати, тим більше, якщо це кваліфікована людина.
Найбільше мені допомогли вправи ,особливо вправа, де потрібно написати 5 причин на певну ситуацію, чому так сталось. Це дало мені змогу подивитись з різних ракурсів на ситуацію, почала більше сприймати все розумом, а не тільки емоціями.
Дякую Вам, що ви мені допомогли зрозуміти себе і світ, який мене оточує)))

Ірина Чорна Психологічній тренінг

Дуже актуальні питання піднімаються у групі . Часто читаючи статті зразу бачиш рішення проблеми. В наш час , коли складно розібратися у власних почуттях , дуже необхідні прості та дієві засоби виходу з кризових ситуацій Особисте знайомство з Оксаною Марциняк – Дорош надихає на самовдосконалення та пошук нового змісту життя. Всім раджу дослухатися до корисних порад !

Олена Лаутнер Групові заняття

Спілкування з Оксаною Марциняк-Дорош дозволяє подивитися у сутність проблеми, зрозуміти її та знайти шляхи її вирішення.
Добре підібрані індивідуальні засоби та інструменти роботи з клієнтами допомагають краще відкрити джерело мотивації та впевненості, що відповідно позитивно впливає на щоденний графік життєдіяльності та спілкування з оточенням.
Щиро рекомендую усім, хто має багато питань і перебуває у пошуку відповідей та шляхів до зрозуміння передусім самого себе.

Wiktor Swincicki Індивідуальна терапія