Запись на консультацию

Обратная связь

Я всегда рада решить любые вопросы, которые вас интересуют. Пожалуйста, свяжитесь со мной, если вы хотите что-то обсудить! Я обязательно перезвоню вам в ближайшее время и попробую вам помочь.

Запишитесь на консультацию

С каким бы особым вопросом здоровья вы не столкнулись сейчас, я буду более чем рада предложить Вам предварительную встречу или он-лайн консультацию!


http://landing.trening.net.ua/
Май 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Счастливые пациенты

Отзывы и комментарии моих пациентов

Для мене цей психологічний тренінг був дуже корисним і важливим на певному етапі мого життя. Коли ти маєш певні проблеми з близькими, з оточуючими та, навіть, зі самим собою, то найкраще їх вирішувати з іншою людиною. Тому що зі сторони краще видно, що потрібно змінювати, тим більше, якщо це кваліфікована людина.
Найбільше мені допомогли вправи ,особливо вправа, де потрібно написати 5 причин на певну ситуацію, чому так сталось. Це дало мені змогу подивитись з різних ракурсів на ситуацію, почала більше сприймати все розумом, а не тільки емоціями.
Дякую Вам, що ви мені допомогли зрозуміти себе і світ, який мене оточує)))

Ірина Чорна Психологический тренинг

Дуже актуальні питання піднімаються у групі . Часто читаючи статті зразу бачиш рішення проблеми. В наш час , коли складно розібратися у власних почуттях , дуже необхідні прості та дієві засоби виходу з кризових ситуацій Особисте знайомство з Оксаною Марциняк – Дорош надихає на самовдосконалення та пошук нового змісту життя. Всім раджу дослухатися до корисних порад !

Олена Лаутнер Груповые занятия

Спілкування з Оксаною Марциняк-Дорош дозволяє подивитися у сутність проблеми, зрозуміти її та знайти шляхи її вирішення.
Добре підібрані індивідуальні засоби та інструменти роботи з клієнтами допомагають краще відкрити джерело мотивації та впевненості, що відповідно позитивно впливає на щоденний графік життєдіяльності та спілкування з оточенням.
Щиро рекомендую усім, хто має багато питань і перебуває у пошуку відповідей та шляхів до зрозуміння передусім самого себе.

Wiktor Swincicki Индивидуальная терапия